Nowy zawodnik Bogorii

Grodzisk Maz.

21-letni, chiński tenisista stołowy zasili drużynę Dartom Bogoria Grodzisk. Sportowiec znakomicie łączy umiejętności gry w ataku i obronie z kontratakiem.

Od 15 lat zespół zaliczany jest do czołówki w Polsce i w Europie. Leworęczny zawodnik do podstawowego składu drużyny był poszukiwany od dłuższego czasu. Do tej pory był nim Paweł Fertikowski, jednak ten zakończył już swoją karierę. Był wówczas jedynym, grającym lewą ręką. Nowy gracz dołączy do Marka Badowskiego, Miłosza Redzimskiego, Panagiotisa Gionisa (Grecja) i Pavla Sirucka (Czechy). Przyleci do Polski w sierpniu. Trener Bogorii – Tomasz Redzimski – ma nadzieję, że sława pójdzie w parze z rzeczywistymi umiejętnościami. Jego gra jest zbalasowana – doskonale czuje się w grze ofensywnej, jak również defensywnej w połączeniu z kontratakiem. Sun Shiyu bywał już w Europie, jako 11-letni chłopiec. Wizyta zawodnika odbyła się w czasie, gdy klub z Danii – Esbjerg TT – nawiązał współpracę z chińskimi trenerami. Dzięki temu młodzi zawodnicy z Chin mieli okazję przyjechać na Stary Kontynent. Sun miał wówczas okazję rywalizować z duńskimi seniorami.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.