Nightskating na zakończenie lata

Pruszków

Dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach mamy świetną wiadomość. Już 1 września w Pruszkowie odbędzie się kolejna edycja Nightskatingu.

Nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach na trwałe zapisał się w kalendarzu wydarzeń odbywających się na terenie Pruszkowa. Co więcej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nic więc dziwnego, że event wraca do Pruszkowa.

W tym roku przejazd rolkarzy odbędzie się niejako na zakończenie wakacji, bo już 1 września o godz. 19.30. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego przejazdu ulicami Pruszkowa i aktywnego spędzenia czasu. Uczestnicy będą mieli do pokonania 13-kilometrową trasę. Zbiórka i start przed budynkiem Szkoły Podstawowej nr 5 Zbiórka 19.30, start przejazdu godz. 20.00

Przebieg trasy: Szkoła Podstawowa nr 5 – Długosza – Brzezińskiego – Zdziarska – Długa – Kolejowa – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – Chłopskich – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Południowa – Błońska – Groblowa – Przejazdowa – Promyka – Waryńskiego – Chłopskich – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 maja – Ciechanowska – Długa – Zdziarska – Brzezińskiego- Długosza – Szkoła Podstawowa nr 5

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nightskating na zakończenie lata”

  1. Jasiek pisze:

    Dobrze, że po tym śmierdzącym zbikowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły