Niesamowity bieg 13-latki z Pruszkowa!

Pruszków

Eliza Galińska zajęła 2. miejsce wśród seniorek startujących w Pucharze Bielan. Przebiegła 5 kilometrów w czasie 17 minut i 29 sekund.

Eliza to pruszkowianka, która ma zaledwie 13 lat, a już deklasuje starszych od siebie zawodników. 19 stycznia wzięła udział w Pucharze Bielan. Pokazała świetną formę, poprawiając swój rekord życiowy na dystansie 5 km. Przypomnijmy tylko, że w ubiegłym roku w tych samych zawodach zajęła równie świetne, 3-cie miejsce (czas: 18 min. 07 sek.). Jednak teraz pobiegła o ponad pół minuty szybciej i zdobyła drugą lokatę.

Pierwsze miejsce w Pucharze Bielan należy do Ewy Jagielskiej, która pokonała trasę w 17 minut i 14 sekund. Trzecią pozycję zajęła Sabina Jarząbek, z czasem 17 minut i 36 sekund.

W Pruszkowie Eliza jest doskonale znana z udziałów w Parkrunie, który odbywa się w każdą sobotę w Parku Potulickim. Nastolatka również bierze udział w wielu biegowych imprezach organizowanych w okolicy. W ubiegłym roku startowała w półmaratonie z Błonia do Borzęcina, bieg zakończyła uzyskując 2. miejsce (czas: 1 godz. 29 min. 15 sek.).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Niesamowity bieg 13-latki z Pruszkowa!”

 1. Marcin pisze:

  Niesamowity talent, gratuluje!

 2. Michu pisze:

  Ja podobnie jak Eliza dałem czadu.
  Przez Puszcze Kampinowską przejechałem odległość Sochaczew – Pruszków !!!

 3. Radek WSC pisze:

  Elizo GRATULACJE !!!! Super wynik !

 4. Senior pisze:

  Bieg w smogu z kominów jest bardzo zdrowy dla dziecka

 5. On prawde Ci powie pisze:

  Ciekawe co ze zdrowiem tej dziewczynki za kilka lat. No i zero dziecinstwa przez niespelnionych rodzicow ktorym nie poszlo w sporcie w mlodosci.

  • Drzewo pisze:

   Nie szufladkuj rodziców Elizy. Szczęśliwe dzieciństwo przybiera różne formy, nie tylko takie jak Ty sobie wyobrażasz. Piszę tak bo znam tę rodzinę z widzenia. A z Elizą miałem przyjemność ścigać się na trasie. Myślę, że czeka ją zdrowe życie z sukcesami i tego jej należy życzyć.

 6. Jurek pisze:

  Brawo!

 7. anula pisze:

  Gratulacje. Biegnij aż do Mistrzostw Świata?

 8. Dyzio pisze:

  Gratulacje dla Elizy. Brawa również dla Seweryna Olko . Za co? Powinieneś wiedzieć co piszesz.

 9. zed pisze:

  BRAWO!!

 10. Bolt pisze:

  Super. To jest talent! Gratulacje!!!

 11. Anonim pisze:

  Seniorzy dziś coraz młodsi widzę…

 12. wjk pisze:

  Wow, świetny czas, gratulacje ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły