Najlepsi w jeździe figurowej na rolkach i wrotkach

Brwinów

Miejska Hala Sportowa w Brwinowie przy ul. Moczydłowskiego 2 będzie gościć 18 i 19 czerwca 2022 r. zawodników sportów wrotkarskich. Publiczność będzie mogła podziwiać konkurencje rozgrywane w ramach Mistrzostw Polski w jeździe figurowej i Pucharu Arum AZS.

Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików w jeździe figurowej na rolkach są okazją do rywalizacji najlepszych zawodników uprawiających tę widowiskową dyscyplinę sportu. Organizatorzy dwudniowej otwartej imprezy – kluby KS Arum Dance oraz AZS Warszawa – zaplanowali dodatkowo konkurencje dla rolkarzy i wrotkarzy w ramach Pucharu Arum AZS i zapraszają publiczność do kibicowania. Wstęp wolny.

Całe dwa dni zawodów będą wypełnione widowiskowymi przejazdami. Podziwiać będzie można przejazdy solistów i solistek, ale nie tylko. Wkrótce po oficjalnym otwarciu, które odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godz. 14.30, na parkiet wyjadą czwórki wrotkarzy w trwającej około godziny konkurencji Chorus. Po nich – kolejni wrotkarze, w podziale na wiek i poziom jazdy. W godz. 17–20 rogrywane będą pierwsze konkurencje Mistrzostw Polski. Rolkarze zaprezentują się w programie dowolnym oraz programie krótkim. W niedzielę rywalizacja zacznie się już od rana, ale organizatorzy zapowiadają, że najciekawsze i najtrudniejsze programy dowolne będzie można podziwiać w niedzielę po południu, od ok. godz. 14. Zawody zakończą się wręczeniem medali ok. godz. 18.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.