Nadarzyńska majówka z siatkówką

Siatkówka

Kolejne emocje sportowe w Nadarzynie. W dniach 19-21 maja odbędzie się VII Nadarzyńska Majówka z Siatkówką – Nadarzyn Cup 2017.

Przyzwyczailiśmy się, że młodzież w turniejach siatkarskich rywalizuje w dwójkach czy trójkach. Tym razem będzie inaczej. – Szykuje się rywalizacja „szóstkowa”. Zespoły wystąpią w pełnych składach, tak jak gra się na najwyższym poziomie. Spodziewamy się zaciętej rywalizacji, bo do Nadarzyna przyjadą drużyny z całej Polski. Na listach zgłoszeniowych mamy 24 zespołów. Turniej współfinansowany jest ze środków samorządu województwa mazowieckiego – przedstawia Damian Krzemiński, organizator turnieju.

Zmagania zostaną podzielone na dwie kategorie wiekowe. – Młodziczki będą rywalizowały  w dwóch grupach po sześć zespołów. Następnie przejdziemy do fazy półfinałowej. Wśród kadetek przewidujemy trzy grupy po trzy zespoły. W tym przypadku każdy będzie rywalizował z każdym – mówi Krzemiński.

Dla zespołów to szansa na weryfikację poziomu sportowego, nowe doświadczenie, a także nagrody. – Dla pierwszych czterech drużyn przygotowaliśmy puchary. Każdy zespół z turnieju wróci ze statuetką. Nie zabraknie również nagród indywidualnych dla najlepszych zawodniczek – podaje organizator.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.