Nadarzyn zmierzy się z Wisłą

Region

Po ciężkim meczu i porażce z Okocimskim Brzesko, GLKS czeka kolejny mecz z zespołem z czołówki II ligi. Tym razem Nadarzyn zagra na wyjeździe z Wisłą Płock.

W spotkaniu z Okocimskim gracze Tomasza Matuszewskiego zaprezentowali się co najwyżej przeciętnie. Nie bardzo wiedzieli jak powstrzymać ofensywnie grających gości. W następnej kolejce piłkarzy Tomasza Matuszewskiego, czeka równie trudne zadanie, bo zagrają na wyjeździe z trzecim zespołem II ligi – Wisłą Płock.

Piłkarze GLKS będą starali się powtórzyć wyczyn Resovii, która w poprzedniej kolejce ograła Wisłę 1:0. To zadanie niezwykle trudne, bo w zespole gospodarzy jest kilku piłkarzy którzy potrafią zrobić różnicę, jak Damian Jaroń, który był zawodnikiem Polonii Warszawa i Marcin Nowacki, były gracz Odry Wodzisław i Korony Kielce.

Wielkim atutem piłkarzy z Nadarzyna może być spokój, ponieważ cel, czyli utrzymanie w II lidze, właściwie już został osiągnięty. Z kolei na zawodnikach Wisły ciąży presja wyniku, bo oni wciąż walczą o awans.

Mecz Wisła Płock – GLKS Nadarzyn odbędzie się w sobotę o godz. 16.00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.