Na ślizgawkę do Michałowic

Lodowisko

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy lubią jeździć na łyżwach. Już w niedzielę w samo południe zostanie otwarte lodowisko w Michałowicach.

Ślizgawki działają już w kilku gminach w naszej okolicy. Ale amatorów jazdy na łyżwach w regionie nie brakuje, zwłaszcza, że lada chwila zaczynają się ferie świąteczne, a w połowie stycznia zimowe. Chętnych do jazdy na łyżwach więc nie brakuje. 

W Michałowicach ślizgawka jest już gotowa i praktycznie czeka jedynie na otwarcie. Zatem biegnijcie szybko naostrzyć łyżwy i nie zapomnijcie o rękawiczkach. Ślizgawka w Michałowicach zostanie bowiem otwarta już w niedzielę o godz. 12.00. Lodowisko mieści się przy ul. Szkolnej 15.

Później lodowisko będzie ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00. W weekendy ze ślizgawki będzie można korzystać od 10.00 do 21.00. 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.