Na rolkach po słodkiego zajączka

Wrotkarstwo

Wiosna w pełni, a więc czas na rolki. 12 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim odbędą się zawody „Wielkanocne Wyścigi na Rolkach”.

Impreza jest skierowana do wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić. – W środę (12 kwietnia) cała hala przy ul. Westfala 3a będzie do dyspozycji wrotkarzy. Zawody traktujemy bardziej jako zabawę niż sport. Udział w imprezie może wziąć każdy, kto ciekawie chce spędzić czas. Przygotowaliśmy kategorię open i masters, a także wiekowe: 2006, 2007, 2008, 2009 oraz 2010 i młodsi –  przedstawia Sławomir Chmura, organizator zawodów „Wielkanocne Wyścigi na Rolkach”.

Uczestnicy będą rywalizować na czas na torze przeszkód oraz w wyścigu sprinterskim. Dla wielu zawodników może to być sprawdzian umiejętności. – Tor przeszkód będzie dostosowany do kategorii wiekowej i poziomu umiejętności. Chcemy się wspólnie bawić i fajnie rozpocząć sezon wrotkarski. Liczymy, że hala zapełni się miłośnikami jazdy na rolkach – wyraża nadzieję Chmura.

Łyżwy na rolki zamieni Marta Dobrowolska (UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki), która zimą imponowała i wygrywała kolejne zawody. 14-latka nie miała sobie również w mistrzostwach Polski młodzików, podczas których zdobyła aż pięć złotych medali. – Chcemy pokazać najmłodszym, że ciężka praca przynosi efekty. Marta może być dla nich wzorem – mówi organizator zawodów.

Na zawodników z miejsc 1-3 czekają medale. Organizatorzy przygotowali również słodką niespodziankę.

Początek zawodów o 18.30 w hali sportowej przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.