Na łyżwy z medalistką olimpijską

Łyżwiarstwo

Nie lada gratka dla miłośników sportów zimowych. 16 grudnia na grodziskim lodowisku będzie można pojeździć na łyżwach z wicemistrzynią olimpijską Luizą Złotkowską.

Zima nie musi być wyłącznie smutna i mroźna. Dla dzieci, ale i dla wielu dorosłych to czas pełen radości i wrażeń. Szczególnie dla miłośników jazdy na nartach czy łyżwach.

Sporty zimowe cieszą się ogromną popularnością. Z pewnością spora w tym zasługa wybitnych zawodników, którzy osiągają sukcesy. Kiedyś Justyna Kowalczyk, teraz Kamil Stoch, ale i w naszym regionie jest prawdziwa gwiazda. Mowa o Luizie Złotkowskiej, która w 2014 roku sięgnęła po wicemistrzostwo olimpijskiej w drużynie w Soczi. Łyżwiarka UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki ma na swoim koncie także medale mistrzostw świata.

Już 16 stycznia o godz. 16.00 na lodowisku w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigury szykuje się nie lada atrakcji. Każdy będzie mógł pojeździć na łyżwach z Luizą Złotkowską. Wicemistrzyni olimpijska przygotowuje się do kolejnych startów w zawodach Pucharu Świata, ale znalazła chwilę, aby spotkać się z kibicami. Warto skorzystać z takiej okazji i „pośmigać” na łyżwach z zawodniczką najwyższej klasy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.