sport

MKS górą! Polonia pokonana

MKS górą! Polonia pokonana

Autor artykułu: Ewelina Latosek | 10 października 2019 14:00 |

0
MKS górą! Polonia pokonana Koszykówka

Drużyna MKS Pruszków w środę wieczorem pokonała rywalki z SKK Polonia w drugiej rundzie 1 ligi kobiet. Czy można wyobrazić sobie lepszą inaugurację rozgrywek na własnym parkiecie?

To był trudny i zacięty mecz. Ale dziewczyny z MKS Pruszków pokazały i umiejętności i ducha walki. Szczególnie, że po przeciwnej stronie stały koszykarki z zespołu typowanego jako jeden z faworytów tegorocznych rozgrywek. – Po niełatwym meczu seniorki MKS pokonały SKK Polonia Warszawa 71:52 wypracowując przewagę od połowy trzeciej kwarty. Brawa dla naszych dziewczyn, wyrazy uznania dla pokonanych, podziękowania za doping niemałej grupie kibiców, którzy pojawili się w hali ZNICZ (w tym Polonii) – czytamy na facebookowej stronie MKS.

Kolejny mecz pruszkowskie koszykarki rozegrają w sobotę, 19 października. o godz. 16.00. Także tym razem wystąpią na własnym parkiecie. Przeciwnikiem będzie drużyna SMS Łomianki. Miejsce to oczywiście Hala Znicz. Wstęp wolny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce