Mistrzostwa wakeboardingu i wakeskatingu w Brwinowie

Brwinów

17 i 18 września lepiej zarezerwować sobie na dobrą zabawę i sportowe emocje. W Brwinowie na dużym wyciągu Wake Family wystąpią najlepsi wakeboardziści i wakeskaterzy.

To już XII Mistrzostwa Polski w tych dyscyplinach, a trzecie organizowane na brwinowskim obiekcie. Jak komentuje Adrian Skubis na stronie Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego – Tamtejszy pięciosłupowy wyciąg o długości 529 metrów jest bardzo ceniony przez polskich zawodników. Różnorodność przeszkód, a także wyspa na środku jeziora, która tłumi fale, powodują, że w „familijnym” Brwinowie można osiągać naprawdę ciekawe wyniki układać bardzo widowiskowe przejazdy. Zaplecze gastronomiczne i przestrzeń rekreacyjna z plażą, kąpieliskiem oraz dodatkowymi atrakcjami, zachęcają też turystów i kibiców, by spędzać czas w tym miejscu.

W piątek, o godz. 15.30 odbędzie się oficjalny trening. W sobotę zawody rozpoczną się już o 8.30, ale najciekawsze przejazdy zaplanowane są około godz. 16.00. Wówczas w finałowe szranki staną uczestnicy wszystkich kategorii. A jest ich niemało: wakeboard mężczyzn i kobiet, a w nim U11, U14, U18, open, +30, +40. Do tego wakeskate kobiet i mężczyzn w kategoriach U19, open, a także wakeboard seated – kategoria open.

Koniec zawodów przewidziano na godz. 19.00. Wtedy to odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz wspólna impreza – „Pożegnanie lata”.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.