Mistrzostwa Polski Elity w Pruszkowie

Kolarstwo Torowe

Gorące dni na pruszkowskim welodromie. Na torze przy ul. Andrzeja zawodnicy będą rywalizować o medale Mistrzostw Polski Elity. Podczas imprezy zaprezentują się również juniorzy.

Od 5 do 8 października BGŻ BNP Paribas Arena kolarze będą toczyć zacięte boje. Jedni za cel stawiają sobie medal, inni mierzą w poprawienie dotychczasowych wyników. – Rywalizacja rozpocznie się od eliminacji a następnie od finału wyścigu drużynowego, sprintu drużynowego i wyścigu punktowego. Kolejne dni zawodów będą wypełnione wyścigami po brzegi. Drugiego dnia zawodów będą się ścigać specjaliści w sprincie. Ostatnie dwa dni mistrzostw zawodnicy będą walczyć o medale w keirinie i dokończą rywalizację w omnium – informuje Patrycja Sitarska z Polskiego Związku Kolarskiego.

W zmaganiach wystartuje około 180 zawodników. Gwiazdami imprezy będą Damian Zieliński, Patryk Rajkowski, Adrian Tekliński czy Wojciech Pszczolarski. Co istotne, będzie to pierwszy sprawdzian po remoncie toru.

Wstęp wolny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.