Mistrzostwa Polski Elity w Pruszkowie

Kolarstwo Torowe

Gorące dni na pruszkowskim welodromie. Na torze przy ul. Andrzeja zawodnicy będą rywalizować o medale Mistrzostw Polski Elity. Podczas imprezy zaprezentują się również juniorzy.

Od 5 do 8 października BGŻ BNP Paribas Arena kolarze będą toczyć zacięte boje. Jedni za cel stawiają sobie medal, inni mierzą w poprawienie dotychczasowych wyników. – Rywalizacja rozpocznie się od eliminacji a następnie od finału wyścigu drużynowego, sprintu drużynowego i wyścigu punktowego. Kolejne dni zawodów będą wypełnione wyścigami po brzegi. Drugiego dnia zawodów będą się ścigać specjaliści w sprincie. Ostatnie dwa dni mistrzostw zawodnicy będą walczyć o medale w keirinie i dokończą rywalizację w omnium – informuje Patrycja Sitarska z Polskiego Związku Kolarskiego.

W zmaganiach wystartuje około 180 zawodników. Gwiazdami imprezy będą Damian Zieliński, Patryk Rajkowski, Adrian Tekliński czy Wojciech Pszczolarski. Co istotne, będzie to pierwszy sprawdzian po remoncie toru.

Wstęp wolny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.