Mistrzostwa Polski Aktorów

Pływanie

W niedzielę 19 lipca na Pływalni Wodnik w Grodzisku Mazowieckim odbyła się 16. edycja Mistrzostw Polski Aktorów w pływaniu. Zmierzyli się ze sobą aktorzy z całej Polski.

Przy zachowaniu wszystkich restrykcji w związku z COVID-19 pojawiło się na pływalni 24 zawodników. Najstarszy aktor uczestniczący w zawodach to 82-letni czynny zawodowo aktor Edward Sosna. Tytuł Mistrzyni i Mistrza Polski utrzymali Agnieszka Wrona i Mariusz Rusin.

Nagrodę specjalną otrzymała Anna Powierza, która kilka lat temu nie umiała pływać, a w tym roku czuła się jak przysłowiowa „ryba w wodzie: i zajęła 5. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Nie zabrakło jak co roku Karola Strasburgera, który był wielokrotnym Mistrzem Polski i vice Mistrzem Świata Aktorów. Wręczył puchary mistrzom Polski życząc im powtórzenia sukcesów polskich pływających aktorów na międzynarodowych mistrzostwach
Współorganizatorem Mistrzostw byli: HGFILM sp. z o.o., ZASP, Miasto Grodzisk Mazowiecki, OSIR Grodzisk Maz. Patroni medialni: SE, TVP2, TVPSport, WPR24.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.