Miłoszewski za Chrobaka

Piłka Nożna

Mateusz Miłoszewski został nowym trenerem IV-ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Na tym stanowisku zastąpił Krzysztofa Chrobaka.

W minionym sezonie Pogoń była blisko awansu do III ligi. Zdominowała rywalizację w IV lidze w grupie południowej, gdzie w 38. kolejkach wywalczyła 90 punktów i o dziewięć oczek wyprzedziła MKS Ciechanów. Grodziszczanie w dwumeczu o awans spotkali się z Victorią Sulejówek. Na wyjeździe przegrali 1:2 i z nadzieją czekali na mecz u siebie. Jednak po remisie 1:1 z awansu cieszyli się gracze Victorii.

Duży wkład w dobrą postawę grodziszczan miał trener Krzysztof Chrobak. Szkoleniowiec poprowadził Pogoń w 43 spotkaniach, z których zespół wygrał 30 meczów, osiem zremisował i pięć przegrał. Chrobak opuścił jednak Grodzisk i przeniósł się do Polonii Warszawa.

Nowym szkoleniowcem Pogoni został Mateusz Miłoszewski. Przygodę z futbolem 34-latek rozpoczynał w juniorach Narwi Ostrołęka, potem grał w Legii Warszawa. W swoim CV ma występy w Nadnarwiance Pułtusk. Jako trener pracował w rezerwach klubu z Pułtuska, następnie prowadził seniorów Narwi Ostrołęka, Nadnarwianki, Świtu Nowy Dwóch Mazowiecki i ostatnio ŁKS Łomża.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły