Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kozerki Open 2019

Inf. Prasowa

Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Kozerki Open 2019 organizowany w ramach cyklu zawodowych turniejów Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF zbliża się wielkimi krokami. Turniej odbędzie się w dniach 29.07-04.08 na kortach Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, przy ulicy Jowisza 92 (Grodzisk Mazowiecki). Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Będzie to niewątpliwie wielkie święto sportowe, któremu będzie towarzyszyła wyjątkowa atmosfera oraz emocjonująca rywalizacja. Pula nagród wynosi 25 tys. USD, co plasuje tę imprezę wśród najbardziej prestiżowych, zawodowych turniejów tenisa kobiecego w Polsce, a co za tym idzie pojawią się na kortach Akademii znane nazwiska znaczących w świecie zawodniczek. 

Turniej Kozerki Open 2019 będzie niezwykłym wydarzeniem sportowym nie tylko dla lokalnej społeczności, ale także dla wielu osób, którzy specjalnie przyjadą z różnych stron Polski. Oprócz organizacji rozgrywek Akademia zaplanowała liczne imprezy towarzyszące, aby sprostać oczekiwaniom zarówno zawodniczek jak i kibiców.

Agenda turniejowa wraz z imprezami towarzyszącymi:

Poniedziałek – czwartek,  29 lipca – 1 sierpnia

  • Eliminacje i pierwsze gry turnieju głównego

Piątek, 2 sierpnia

  • od 14:00 Ćwierćfinały singla oraz półfinały debla
  • Impreza towarzysząca: od 17:00 Kids Cup (turniej tenisowy dla dzieci z roczników 2011 – 2013);

Sobota, 3 sierpnia

  • od 12:00 Półfinały singla oraz finał debla
  • Impreza towarzysząca: od 11:00 – 18:00 Kids Day (cały dzień atrakcji dla rodzin z dziećmi: dmuchańce i karuzela, warsztaty manualne, mega bańki, animacje, zabawy sportowe, mini tenis z animatorami Tenis Kozerki, loterie z nagrodami);

Niedziela, 4 sierpnia

  • od 14:00 Finał singla
  • Impreza towarzysząca: od 9:00 Turniej Padla

Dodatkowo organizowane są imprezy jak Players Party czy VIP Party (gdzie obowiązują specjalne zaproszenia). Akademia Tenisowa Tenis Kozerki zadbała o liczne atrakcje dla kibiców i po każdym meczu od piątku do niedzieli odbędą się losowania wartościowych nagród m.in. vouchery pobytowe do hotelu ze SPA, gadżety sportowe, nagrody rzeczowe, vouchery do kliniki urody, szkoły tańca itp.

Turniej Kozerki Open 2019 to część cyklu LOTOS PZT Polish Tour w skład, którego wchodzi 10 zawodowych turniejów z całego kraju. We flagowy projekt Polskiego Związku Tenisowego, który jest organizatorem cyklu zaangażowało się wielu partnerów – na czele z Grupą LOTOS. Bardzo ważne jest też to, że władze gminy Grodzisk Mazowiecki istotnie wspierają działalność sportową na swoim terenie – i to również dzięki nim ten turniej może się odbyć – Gmina Grodzisk Mazowiecki jest Partnerem Oficjalnym turnieju. Kozerki Open 2019 korzysta z dotacji Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF.

Partnerami turnieju są również: Centrum Rehabilitacji Żabia Wola, Kriosystem Life & Care, Editt Cosmetics, IKSEL Studio Reklamy.

Hotelem turniejowym jest Hotel Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach

Medialnie turniej wspierają: Jedynka Polskie Radio, Gazeta Bogoria, Radio Bogoria, WPR24.pl, Grodzisk News, Głos Żyrardowa i Okolicy, Tenis Klub oraz portaltenisowy.pl.

Szczegóły i harmonogram turnieju: www.KozerkiOpen.pl

Fanpage turnieju: https://www.facebook.com/KozerkiOpen/

Kontakt: e-mail: info@teniskozerki.pl, tel. 519 303 515

 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.