Mecz o wszystko

Region

Już dziś Znicz Basket Pruszków zmierzy się na własnym parkiecie z drużyną Spójnia Stargard Szczeciński. Spotkanie jest jednym z kluczowych dla naszego zespołu. Środowy rywal również walczy o pozycje w pierwszej ósemce.

Obecnie oba zespoły mogą pochwalić się identycznym dorobkiem punktowym. Zarówno Znicz jak i Spójnia odniosły 13 zwycięstw i 13 porażek. Dzisiejsze spotkanie może, zatem przesądzić o awansie do pierwszej ósemki.

W nieco lepszej sytuacji jest drużyna ze Stargardu Szczecińskiego, ponieważ wystarczy jej nawet jednopunktowe zwycięstwo. Znicz musi natomiast zwyciężyć minimum 7 punktami. Wszystko przez to, że w pierwszym bezpośrednim meczu Spójnia zwyciężyła 63:57. Przy identycznym bilansie zwycięstw o pozycji w tabeli ligowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.

Ciekawostką jest fakt, że pruszkowska drużyna w ubiegłym sezonie zapewniła sobie awans do fazy play-off właśnie dzięki zwycięstwu nad zespołem ze Stargardu Szczecińskiego. Być może i tym razem historia się powtórzy.

MKS Znicz Basket Pruszków – Spójnia Stargard Szczeciński
9 marca 2011, 19:00
Pruszków, hala ZNICZ

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.