Masa Krytyczna w Brwinowie na dobry początek wakacji

Brwinów

Już w piątek, 21 czerwca, w Brwinowie odbędzie się długo wyczekiwany przejazd rowerami ulicami gminy w ramach Brwinowskiej Nocnej Masy Krytycznej.

Rajd rozpocznie się o godzinie 20:00 na brwinowskim Rynku. Wydarzenie przyciąga rowerzystów w każdym wieku – z pewnością tak będzie i tym razem. Wieczorny przejazd ulicami miasta jest również widowiskowy dla tych, którzy sami w Masie nie uczestniczą.

Na zakończenie imprezy przewidziano wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek (prowiant we własnym zakresie). Organizatorzy apelują o zabranie ze sobą kasków oraz kamizelek odblaskowych dla zwiększenia bezpieczeństwa na trasie. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Projekt Brwinów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Masa Krytyczna w Brwinowie na dobry początek wakacji”

  1. Brwinowianin pisze:

    Krytyczny to jest stan „czystości” ulic. No widać, że zmieniły się władze w Powiecie i radzie Brwinów. Jeszcze nigdy nie było takiego syfu przy krawężnikach jak obecnie. W Parzniewie na dzień 17 -czerwca_2024 jeszcze nie sprzątnięto ulic po zimie, a studzienki odwodnieniowe zapchane są błotem, pozarastane zielskiem . Tak wygląda większość ulic, no może poza ul. Grodziską w Brwinowie (bo tam jest urząd miasta???), dramat.
    Jacy wyborcy takie miasto i nasza przyszłość.
    Komuniści POwrócili z pełną siłą , a baranki łykają ich kłamstwa jak za dawnych lat.

  2. dsaz pisze:

    i znowu te pajace pół miasta zablokują

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły