Lodowisko dopiero po świętach

Lodowisko

Mieszkańcy Pruszkowa będą musieli poczekać na uruchomienie lodowiska. Wszystko przez pogodę, która wydłuża proces mrożenia tafli.

Pierwotni pruszkowska ślizgawka miała zostać uruchomiona w środę, następnie termin przesunięto na piątek. Niestety dziś lodowisko również nie wystartuje. –  Mrożenie tafli trwa. To proces wieloetapowy. Niestety pogoda nieco go wydłuża – mówi nam Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa. – Zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu otwarcia lodowiska – dodaje.

Lodowisko ma zostać uruchomione w środę tuż po świętach Bożego Narodzenia. Start zaplanowano na godz. 8.00. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli krytą ślizgawkę o powierzchni 600 mkw. Lodowisko ma działać do godz. 20.00. 

Przypominamy, że wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny. Sprzęt będzie można wypożyczyć za drobną opłatą. Jazdę na łyżwach umilać będzie muzyka.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.