Liga Ju-jitsu w Brwinowie

Uncategorized

​Młodzi zawodnicy LKS-u Orzeł Nadarzyn zdobyli dwa  złote, trzy srebrne i dwa brązowe medale podczas zawodów w ramach I Otwartej Ligi Ju-jitsu Dzieci.

Do rywalizacji, która odbyła się w sobotę 21 kwietnia, przystąpiło prawie 60 zawodników z sześciu mazowieckich klubów. Niecodzienna formuła turnieju sprawiła, że był on dla wszystkich trudny i wymagający. Jeden perfekcyjny rzut nie kończył walki, rywalizacji nie rozstrzygała także jedna przeprowadzona akcja w parterze.

I Otwarta Liga Ju-jitsu Dzieci była też bogatym źródłem doświadczeń. Niektórzy zawodnicy mogli się przekonać, jak dużo jeszcze brakuje im do poziomu gwiazd tej dyscypliny sportu. Inni – że każda walka wymaga koncentracji i pełnego zaangażowania, ponieważ można przegrać z kolegą, z którym do tej pory za każdym razem się wygrywało.

Imprezę uświetnił pokaz walki i technik nagewaza zaprezentowany przez mistrzynię świata w ju-jitsu z 2004 r. Agnieszkę Chlipałę oraz przez brązowego medalistę mistrzostw świata z 2010r  i wielokrotnego mistrza Polski w judo Marka Kręcielewskiego. W przyszłym roku Liga Ju-jitsu ma szansę zawitać do Nadarzyna.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.