Liderki zagrają w Rybniku

Region

Drużyna Matizolu Lidera Pruszków zagra w sobotę z czwartą drużyną Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik. To będzie drugie spotkanie liderek pod wodzą Adama Prabuckiego.

Mecz ze Ślązaczkami będzie szansą dla koszykarek Lidera na odrobienie kilku punktów do ligowej czołówki. Jednak to nie będzie łatwe spotkanie, ponieważ drużyna KK ROW Rybnik jest w dobrej formie o czym świadczą trzy zwycięstwa z rzędu w trzech ostatnich meczach. Choć rywale nie byli z najwyższej półki, to taka seria może znacznie podnieść morale w drużynie.

Mecz może być niezwykle ciekawy, bo liderki też będą chciały się pokazać nowemu trenerowi i tym samym wywalczyć miejsce w zespole. Już w pierwszym spotkaniu pod wodzą Prabuckiego ze świetnej strony pokazała się Charity Szczechowiak, która w meczu z Tęczą Leszno zanotowała 17 punktów i 8 zbiórek.

Spotkanie KK ROW Rybnik – Matizol Lider Pruszków odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godz. 17.30 w Rybniku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.