Kwiatkowski dał zwycięstwo Nadarzynowi

GLKS Nadarzyn pokonał u siebie Mazowsze Grójec 2:0. Bohaterem spotkania był Grzegorz Kwiatkowski który strzelił obie bramki.

Spotkanie było prowadzone w dość szybkim tempie. Obie drużyny miały swoje okazje, ale skuteczniejsi byli gospodarze. Już w 7. minucie po raz pierwszy akcję skutecznie zakończył Kwiatkowski. GLKS starał się prowadzić grę, ale zawodnicy Mazowsza skutecznie przerywali ich akcje. Gdy mecz się wyrównał i wydawało się, że Nadarzyn może mieć kłopoty z dowiezieniem wyniku do końca pierwszej połowy, Kwiatkowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Po przerwie goście zaczęli atakować coraz większą liczbą graczy, ale nie mieli pomysłu na rozmontowanie obrony GLKS-u. W samej końcówce jeszcze kilka razy zakotłowało się pod bramką Rafała Dworzyńskiego, jednak bramkarz gospodarzy tego dnia był nie do pokonania. Piłkarze z Nadarzyna zanotowali piersze zwycięstwo w tym sezonie.

GLKS Nadarzyn – Mazowsze Grójec 2:0 (2:0)

GLKS: Dwórzyński – Sztyk (67’ Naziębło), Sielski, Herbert, Piórkowski – Pieniążkiewicz, Berliński, Wiktorowicz, Zapolski (74’ Gagua), Wojtczak (73’ Świderski) – Kwiatkowski (84’ Opaliński)

Mazowsze: Czerwiński – Kuklewski, Białecki, Dębinski (46’ Sobczak), Karls (77’ Kulczycki) – Gromadzki, Jaskólski, Zawadzki, Wachnicki (65’ Jakubik) – Kochański (46’ Romanski), Wojtulewicz