Kuświk przekonał do siebie Znicza

Region

Grzegorz Kuświk, piłkarz GKS Bełchatów być może wzmocni pruszkowskiego Znicza przed rundą rewanżową - dowiedzieliśmy się od pracownika klubu, Sylwiusza Mucha-Orliński.

Kuświk dał się poznać z dobrej strony podczas sparingowych meczów rozegranych ostatnio przez drużynę Znicza. W meczu ze Startem Otwock napastnik strzelił dwie bramki. Czytaj więcej

– Chcemy ściągnąć z Bełchatowa Grzegorza Kuświka na zasadzie wypożyczenia – powiedział Mucha-Orliński. Problemem może okazać się obecny pracodawca piłkarza. Nie wiadomo jeszcze, czy władze GKS Bełchatów zgodzą się na wypożyczenie.

Grzegorz Kuświk ma bardzo silną konkurencję w bełchatowskim zespole. Wśród siedmiu napastników ekstraklasowca są Maciej Korzym, Dawid Nowak, Carlos Costly czy Mariusz Ujek. Szanse na występ są więc małe, choć ostatnio, w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok zmienił Korzyma i zagrał 20 minut.

Kuświk urodził się w 1987 roku. Ma 181 cm wzrostu i 75 kg wagi.

Bardzo prawdopodobne jest, że przed wiosennymi meczami do Znicza wróci Marcin Rackiewicz. Obecnie były piłkarz Widzewa Łódź czy Elany Toruń pozostaje bez kontraktu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.