KS Raszyn imponuje skutecznością

Piłka Nożna

Grad bramek i emocje do ostatnich sekund - tak w skrócie podsumować można, to co działo się na boisku przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie. Miejscowy GLKS mimo prowadzenia już dwoma golami, przegrał ostatecznie z KS Raszyn 4:5.

Jednego czego można było być pewnym przed tym meczem, to bramek. Szczególnie w wykonaniu przyjezdnych, którzy przed tym spotkaniem mieli imponującą średnią zdobytych goli na mecz – 4,6 (!). Zawodnicy z Raszyna i tym razem skutecznością nie zawiedli, w czym wydatnie pomogli im miejscowi. GLKS przegrał bowiem mecz, który powinien wygrać, udowadniając nie po raz pierwszy, że nie potrafi „dowieźć” korzystnego wyniku do końca. Raszynianie wygrali 5:4 i w rezultacie zrównali się punktami z prowadzącym KS Konstancin. Zrównali, bo lider niespodziewanie uległ ekipie z Milanówka 1:2. Dla Milanu była to już druga wyjazdowa wygrana w tym sezonie i w tej klasyfikacji zespół z Milanówka plasuje się w czołówce. Kontaktu z ligową czołówką nie traci z kolei Błonianka, która tym razem odprawiła z kwitkiem LKS Chlebnię (4:1). Nadal bez zwycięstwa są piłkarze Piasta. Tym razem z Piastowa trzy „oczka” wywiózł Jedność Żabieniec, który wygrał 2:1.

W IV lidze natomiast dzielnie poczyna sobie Ożarowianka. „Niebiesko-żółci” skromnie, bo skromnie ale pokonali UKS Łady 1:0 i nie dość, że utrzymali trzecie miejsce w tabeli, to są jedną z trzech ekip jakie w tym sezonie nie zaznały goryczy porażki. Przełamać nie mogą się natomiast rezerwy Znicza. Pruszkowianie zanotowali już piąty z rzędu  mecz bez zwycięstwa, remisując tym razem z Józefovią (0:0).

Komplet zwycięstw w rozgrywkach klasy A (grupa IV) mają piłkarze Naprzodu Brwinów. Tym razem rozgromili oni na wyjeździe Tura Jaktorów 5:0. Trzeciej kolejki spotkań miło nie będą wspominać zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego i Płochocina. Pierwsi przegrali 1:5 z Zambrowianką, drudzy natomiast musieli uznać wyższość Mszczonowianki II, ulegając 2:5. Z kolei w grupie III wygrał tylko KS II Raszyn, który pokonał rezerwy Okęcia Warszawa 2:1. Wyprawa AMT Nowa Wieś do Lesznowoli na mecz z miejscowym FC zakończyła się porażką 0:4, a Piast II nie dał rady Gwardii Warszawa i przegrał 1:4.

W drugiej kolejce spotkań klasy B (grupa III) pewne zwycięstwa odniosły przewodzące w lidze: rezerwy Milanu i Chlebni. W Milanówku miejscowi pokonali Legion Pruszków 6:1, natomiast LKS uporał się 3:0 z Błonianką II.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.