Krzysztof Golonka uświetni finał OMZM

Piłka Nożna

Osiem drużyn czeka na decydujące starcie. 27 maja na boisku przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim zostanie rozegrany wielki finał Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. Gościem specjalnym imprezy będzie Krzysztof Golonka.

Zaczęło się w Grodzisku i tam też Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza zakończą swoją podróż. – Nikt w wielkim finale nie znalazł się przypadkiem, wszystkie drużyny udowodniły, że będą godnie reprezentować swoją miejscowość. Spodziewać się można zaciętej walki o każdą piłkę i pięknych bramek, bo oni już udowodnili, że takie strzelać potrafią – podaje Kamil Sułkowski, menadżer imprezy.

Na boisku zawodnicy będą gryźli trawę, aby ich drużyna okazała się najlepsza. Szykuje się niezwykle gorąca sobota w Grodzisku. Publiczność nie będzie mogła narzekać na nudę z racji sporej dawki atrakcji. Z bliska będzie można podziwiać umiejętności Krzysztofa Golonki. Mistrz świata trików piłkarskich zdobył ogromną popularność, jego program sportowy TRENUJzKRZYCHEM każdego dnia śledzi kilkaset tysięcy internautów. W wieku 15 lat Golonka obejrzał reklamę z Ronaldinho i zaraził się pasją do sztuczek piłkarskich. Każdego dnia poświęcał kilka godzin na trening. Efekt? Śmiało można powiedzieć, że Golonka był częścią Euro 2012. Wystąpił wraz z Robertem Lewandowskim w teledysku promującym mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie, a także zadziwiał kibiców w strefach. Aby zobaczyć w akcji prawdziwego artystę, warto wybrać się na finał OMZM.

Ale to nie wszystko. Co jeszcze czeka na spragnionych sportowych wrażeń? – Bardzo ciekawą inicjatywą podczas wielkiego finału będą turnieje piłki ulicznej 1 na 1. Jest to szczególnie atrakcyjna forma rywalizacji, bo nie wymaga zbierania zespołu. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił. Planowane są turnieje zarówno dla dzieci, w kategorii open, jak i turniej gwiazd na który przyjadą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi uczestnicy finału: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, malowanie twarzy. Ale to tylko niektóre z atrakcji – przedstawia Sułkowski.

Trzy najlepsze drużyny Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza otrzymają trofea. Każdy zawodnik może liczyć na medal. Należy przygotować się na wspaniałe widowisko sportowe. Początek 27 maja o 10.00 przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

Patronat medialny nad turniejem objęły portal WPR24.pl i Gazeta WPR.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.