Kolejny remis?

Region

Znicz Pruszków podejmie na własnym stadionie 14 zespół II ligi – Sokoła Sokółkę. Aby zachować jakiekolwiek szanse na awans piłkarze z Pruszkowa muszą wygrać i czekać na potknięcia rywali.

Czy gracze Znicza w końcu zaczną wygrywać? To pytanie zadają sobie kibice z Pruszkowa. W 10 ostatnich spotkaniach czerwono-żółci tyko raz schodzili z boiska jako zwycięzcy.

Po przejęciu zespołu przez Świerczewskiego i Śliwowskiego liczono, że zespół wróci na właściwe tory i zacznie seryjnie wygrywać tak jak to miało miejsce jesienią. Nic takiego się nie stało i Znicz jak nie wygrywał tak nie wygrywa. Na pięć spotkań pod wodzą duetu Świerczewski-Śliwowski zespół cztery razy zremisował i tylko raz wygrał.

Kibice mają nadzieję – nie pierwszy raz zresztą -, że zespół w końcu się przełamie, a Znicz jeszcze powalczy o awans.

Zespół Sokoła Sokółki to zespół z dolnej części tabeli, z którym Znicz teoretycznie powinien sobie poradzić. Jednak to tylko teoria. Jak będzie w praktyce dowiemy się w niedzielę.

Spotkanie Znicz Pruszków – Sokół Sokółka odbędzie się 15 maja o godz. 18.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.