Kolejne punkty dla Znicza

Region

Znicz w sobotnim meczu pokonał na własnym stadionie zespół Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Bohaterem spotkania został Kacper Tatara, który zdobył da pruszkowskiej drużyny dwie bramki.

Mecz Znicza Pruszków z drużyną z Nowego Dworu Mazowieckiego zapowiadany był, jako hit kolejki. już pierwsze minuty gry pokazały, że będzie to mocna rywalizacja. Piłkarzom gości już w 7. minucie udało się przejść obronę Znicza i pokonać stojącego w bramce Łukasza Błażejczyka. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Adam Czerkas. Po stracie bramki zawodnicy z pruszkowskiej drużyny zdominowali grę na boisku. Po kilku groźnych sytuacjach pod bramką Bigajskiego w 31. minucie po dośrodkowaniu Ossolińskiego, bramkę głową zdobył Kacper Tatara. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Druga połowa spotkani również przebiegała pod dyktando gospodarzy. Jedną z wielu okazji ponownie wykorzystał Tatara. Tym razem płaskim strzałem umieścił piłkę w bramce gości ustanawiając ostatecznie wynik na 2:1 dla Znicza Pruszków. Tym samym pruszkowska drużyna po zdobyciu kolejnych trzech punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.