Kolejna porażka Liderek

W środowym meczu koszykarki z Pruszkowa uległy drużynie CCC Polkowice.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, jednak gospodyniom szybko udało się wyjść na prowadzenie. Po celnym rzucie Alicji Majewskiej zespół CCC wyszedł na sześciopunktowe prowadzenie, które udało się utrzymać do końca kwarty. Kolejna odsłona spotkania również pokazała wyższość Polkowiczanek. Podopieczne Krzysztofa Koziorowicza szybko zwiększyły przewagę do 11 punktów. Tak wielkiej straty nie udało się zniwelować. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 28:20 dla gospodyń.

Po wyjściu z szatni obie drużyny straciły zapał do gry. Trzecia kwarta zakończyła się rzadko spotykanym wynikiem 8:4. ostatnia kwarta ostatecznie przypieczętowała zwycięstwo drużyny CCC Polkowice. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 45:38 dla CCC

CCC Polkowice – PTS Lider Pruszków 45:38 (17:10, 11:10, 8:4, 9:14)