sport

Kolarze rozpoczęli walkę

Kolarze rozpoczęli walkę

Autor artykułu: wpr24 | 12 kwietnia 2017 20:11 |

0
Kolarze rozpoczęli walkę Kolarstwo Torowe

Na pruszkowskim welodromie odbywają się zmagania w Pucharze Polski w kolarstwie torowym i eliminacje do mistrzostw Polski omnium juniorów. W środę (12 kwietnia) do rywalizacji stanęli pierwsi zawodnicy.

Kibice mogą podziwiać zmagania w następujących konkurencjach: sprint drużynowy, wyścig drużynowy na dochodzenie, sprint, keirin, omnium, madison. W czwartek i piątek kolarze wyjadą na tor o 9.00.

Wstęp na zawody jest wolny.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii z imprezy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama