Kolarskie mistrzostwa w Pruszkowie

Kolarstwo

Od piątku do poniedziałku pruszkowski welodrom BGŻ arena będzie miejscem zmagań kolarzy torowych do lat 23, którzy powalczą o mistrzostwo Polski.

W zawodach udział wezmą zawodnicy i zawodniczki w kategoriach juniorskich, a także ci, którzy nie ukończyli 23 lat. Kolarze rywalizować w takich konkurencjach, jak sprint drużynowy, scratch, sprint, wyścig na 3000m (mężczyźni) i 2000 m (kobiety), wyścig punktowy, 4000 m drużynowo (mężczyźni) i 3000 m drużynowo (kobiety), keirin, madison, omnium, wyścig na 500 m (kobiety) i 1000 m (mężczyźni).

Zawody odbywają się codziennie od godzin porannych do godz. 17.00. Ich zakończenie zaplanowano na poniedziałek 1 lipca. Tego też dnia odbędą się finały widowiskowych konkurencji: scratchu, keirinu i madison.

Imprezę na BGŻ Arenie zapowiadają jako niepowtarzalną okazję do obejrzenia w akcji najlepszych polskich kolarzy torowych młodego pokolenia, także tych, którzy coraz śmielej pukają do drzwi czołówki światowej.

Wstęp na obiekt przy ul. Andrzeja w Pruszkowie jest wolny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.