Kolarskie święto w Pruszkowie

Kolarstwo

Przed nami weekend pełen kolarskich emocji. Od 20 do 22 września na torze kolarskim Arena Pruszków odbędą się Międzynarodowe Zawody w kolarstwie torowym ORLEN Grand Prix Poland 2019.

Kolarska impreza rozpocznie się o godz. 11.00 w piątek i potrwa do niedzielnego wieczora (w sobotę i niedzielę zawody wystartują o godz. 10.00). Kibice będą mogli oglądać rywalizację w takich konkurencjach jak: sprint, kerin, drużynowy wyścig na dochodzenie, wyścig punktowy, scratch, madison czy omnium.

—Na deskach Areny Pruszków widzowie będą mieli szansę podziwiać m.in. złotą medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Rio – Katie Archibald, wielokrotnego mistrza świata i mistrza Europy, Rogera Kluge oraz wielu znakomitych polskich kolarzy torowych, m.in. brązowego medalistę tegorocznych mistrzostw świata w sprincie – Mateusza Rudyka, aktualnego mistrza Europy, Wojciecha Pszczolarskiego, mistrza świata z 2017 roku w scratchu – Adriana Teklińskiego i wielu innych znakomitych sportowców – wyliczają organizatorzy.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolarskie święto w Pruszkowie”

 1. Kibice pisze:

  p.Zenonie Jaskuła przyjedzie Pan na impreze? Prosimy !

 2. Daro pisze:

  Ja wole isc na stadion Znicza albo jechac na (L) !
  Kolarstwo to Czesio Lang 🙁

 3. Radzio WSC pisze:

  Super impra !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły