Kokosiński wrócił do Znicza

Piłka Nożna

Michał Chrabąszcz i Daniel Kokosiński zostali piłkarzami Znicza Pruszków. Ten drugi występował w Zniczu w latach 2004–2009.

Michał Chrabąszcz to niespełna 26 letni obrońca. Karierę piłkarską rozpoczynał w klubie MOSiR Jastrzębie Zdrój gdzie występował w drużynie juniorów. Jesienią sezonu 2009/2010 reprezentował barwy występującej w Ekstraklasie drużynie Odry Wodzisław. W Odrze zaliczył dziewięć spotkań. W rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 przeniósł się do zespołu Resovii Rzeszów. W barwach drużyny z Rzeszowa zagrał w 38 spotkaniach zdobywając trzy bramki.

Daniel Kokosiński jest o rok starszy od Chrabąszcza i występuje na pozycji pomocnika. Przygodę z piłką rozpoczynał w Błękitnych Raciąż. Jak dotąd reprezentował barwy Wisły Płock, Znicza Pruszków i Polonii Warszawa gdzie zanotował trzy występy w Ekstraklasie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.