Klub zmienił nazwę

Koszykówka

Znicz Basket Pruszków przygotowuje się do nowego sezonu. W rozgrywkach 2017/2018 zespół prowadzony przez Marka Zapałowskiego będzie występował pod nazwą Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Pruszkowski klub zyskał sponsora tytularnego, z którym podpisał umowę na jeden sezon. Zawarto w niej zapis, że współpraca może być kontynuowana w kolejnych latach. Elektrobud-Investment ZB to firma zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań, apartamentów oraz domów.

Z pewnością nowy sponsor stanowi cenne wsparcie dla zespołu, który w zeszłym sezonie zajął 10. pozycję w I lidze. Rok wcześniej zespół grał w fazie play-off. 

W czerwcu rozpoczęła się budowa ekipy na nowy sezon. Damian Cechniak, Robert Cetnar,  Adrian Kordalski, Bartomiej Ornoch, Mikołaj Stopierzyński i Andrzej Paszkiewicz przedłużyli umowy z klubem. A nowymi twarzami w zespole Marka Zapałowskiego są: Damian Kalinowski, Wojciech Hałas, Hubert Stopierzyński, Wojciech Rajkowski, i Daniel Olszewski.

W kolejnym sezonie w Pruszkowie będzie występował także Tomasz Madziar. 25-latek w poprzednich rozgrywkach średnio rzucał 10,7 pkt/mecz.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły