Kali Bennett może wzmocnić Lidera

Koszykówka

​Nową zawodniczka Lidera Pruszków ma szanse zostać amerykanka Kali Bennett. Amerykanka będzie miała kilka tygodni na udowodnienie swojej przydatności do drużyny.

Zawodniczka mierzy 195 cm wzrostu i z powodzeniem może występować na pozycjach silnego skrzydłowego lub środkowego. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy uczelni Arizona State gdzie była jedną z najlepszych zawodniczek notując średnio 8,3 pkt, 6,5 zbiórki, 2,2 asysty oraz prawie 3 bloki na mecz.

Kali Bennett pojawi się w Pruszkowie już w najbliższym tygodniu i zgodnie z podpisanym kontraktem będzie miała kilka tygodni na udowodnienie trenerowi Prabuckiemu swojej przydatności do drużyny. Do połowy września drużyna planuje rozegrać kilka wyjazdowych meczy sparingowych, będzie więc okazja m.in. do oceny, czy zawodniczka zostanie w drużynie na nowy sezon.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.