Już niebawem Finał LOTTO Superligi Tenisa Stołowego

Grodzisk Maz.

5 czerwca o godz. 15.00 szykuje się wielkie święto tenisa stołowego. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmie LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Obie drużyny zmierzą się w pojedynku o tytuł najlepszej ekipy w Polsce.

Impreza odbędzie się w hali przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Abu pomieścić kilkuset fanów tenisa stołowego, organizatorzy postarali się o dodatkowe trybuny. Samych kibiców z Bydgoszczy ma przyjechać około setka. Razem z kibicami Bogorii z pewnością zapewnią odpowiedni doping i zagrzeją do walki swoje drużyny.

Zawodnicy trenują intensywnie, by jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi kibicami. Grupa treningowa Bogorii powiększyła się o dwóch tenisistów: Damiana Węderlicha i Andrewa Baggley’a. Mają za zadanie pomóc Markowi Badowskiemu, Pavlovi Siruckowi i Sumowi Shiyu w przygotowaniach do finału. Przy stole, ze względu na kontuzje, nie zobaczymy Miłosza Redzimskiego i Panagiotisa Gionisa.

Jakim przeciwnikiem będą bydgoszczanie? To równy skład – nie można wyróżnić wśród nich zarówno najsłabszego zawodnika, jak i lidera. Świetnie dobrani zawodnicy – Artur Grela, Vladislav Ursu i Slava Burov wygrali rundę zasadniczą LOTTO Superligi. Ponadto doskonale radzą sobie w grach podwójnych.

Siłą grodziskich tenisistów jest fakt, że będą grać „u siebie”. Tutaj będą czuć się pewni siebie, dodatkowo zagrzewać ich do walki będą licznie zgromadzeni, wierni kibice. Czy Bogoria po raz ósmy zdobędzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski? Tego dowiemy się już 5 czerwca.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.