Już jutro Bieg Solidarności

Piastów

Przed nami kolejny bieg z cyklu Grand Prix Biegów Historycznych. Tym razem będzie to Bieg Solidarności.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. W całym cyklu zaplanowano w sumie 11 biegów – 9 krótszych i 2 o długich dystansach.

Kolejny bieg w tym cyklu – Bieg Solidarności – odbędzie się już jutro, 27 sierpnia. Do przebiegnięcia będzie 1980 metrów. O godz. 10.00 zaplanowano start kategorii U12 i U16, a o godz. 10.45 wystartuje kategoria Open.

Udział w tym biegu jest bezpłatny, jednak obowiązują na niego zapisy – za pośrednictwem strony zapisyonline.pl lub osobiście w dniu zawodów w biurze zawodów, na terenie MOSiR Piastów (czynne od godz. 9.00). Numery będą wydawane ok. 10 minut przed startem każdej z grup.

Kolejne wydarzenie w cyklu to Bieg Obrońców Ojczyzny, który odbędzie się 17 września

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Już jutro Bieg Solidarności”

  1. Neon pisze:

    Bieg „Piastowska edukacja podstawowa” leży , nie ma nauczycieli , poziom niski o czym świadczy słabe miejsce w egzaminach po 8 klasie . Burmistrz zajmuje się biegami , parowozem i finansowaniem liceum zapominając o jego podstawowych zobowiązaniach wobec mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły