Juniorzy Crusaders już trenują

Raszyn

Futbolowa sekcja Juniors Crusaders GOS Raszyn oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Zespół jest już po pierwszym treningu oraz wizycie w raszyńskim gimnazjum, gdzie oprócz promocji dyscypliny, chętni mogli wstąpić w szeregi „Krzyżowców”.

– Do końca września grupa będzie liczyła 20 zawodników, a docelowo chcemy stworzyć miejsce dla 35 futbolistów – mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders. I chociaż po pierwszych zajęciach trudno cokolwiek powiedzieć o potencjalne kadry, to jednak… – Zawodnicy trenują chętnie i z pełnym zaangażowaniem. O co pytają? Kiedy będą ćwiczyć w sprzęcie. Na pewno nie wcześniej niż w styczniu. Muszą najpierw nabyć techniki i podstawowych zdolności taktycznych – przyznaje prezes klubu. I chociaż Juniors Crusaders GOS to wyłącznie chłopcy, klub nie zamyka drzwi przed dziewczętami. – Jeśli się pojawią, to może założą zespół cheerlederek – dodaje z nadzieją Marcin Miszczak.

Juniors Crusaders trenują raz w tygodniu na raszyńskim Wroniku. A ci, którzy chcieliby zobaczyć zespół w akcji, mogą się wybrać w najbliższą sobotę (21 bm.) na obiekty warszawskiego AWF przy ul. Marymonckiej. Rozegrany zostanie tam turniej Investo PLayoff’s PLFA8. W zawodach, które rozpoczną się o godz. 10.00 udział wezmą: Warsaw Eagels C, Sabercats Sport B, Przemyśl Bears oraz drugi skład Crusaders. Patronem medialnym imprezy jest Grupa WPR Media oraz portal sport.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.