Iga Świątek na drodze do kolejnego ćwierćfinału

Tenis

Iga Świątek zmierzy się dzisiaj w czwartej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. Jej rywalką będzie Ons Jabeur z Tunezji.

Tenisistka z Raszyna świetnie sobie radzi podczas tegorocznego turnieju wielkoszlemowego. W Londynie nie straciła nawet seta. Warto dodać, że w poprzednich rozgrywkach na Wimbledonie odpadła w pierwszej rundzie. Sama przyznaje, że mimo triumfu w juniorskim Wimbledonie w 2018 r., nadal uczy się gry na trawiastym korcie.

Tym razem zmierzy się z Ons Jabeur z Tunezji. Spotkanie to będzie drugim tych zawodniczek w historii ich startów. W lipcu 2019 r. zmierzyły się one podczas turnieju w Waszyngtonie. Lepsza wówczas okazała się Świątek, która wygrała w trzech setach.

Mecz Igi Świątek zaplanowano na korcie nr 2 jako pierwszy w kolejności. Spotkanie zacznie się więc około godziny 12 polskiego czasu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.