Hit w półfinale Superligi tenisistów stołowych

Region

Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Ternaeben Pogoń Lębork, czyli drużynowy mistrz i wicemistrz Polski zagrają w półfinale Superligi tenisistów stołowych. Rywalizacja odbywa się do dwóch zwycięstw.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany we wtorek 5 kwietnia o godzinie 17.10 w Lęborku (bezpośrednia transmisja w Orange sport info i na www.orange.pl), a rewanż dwa dni później w grodziskiej hali sportowej przy ulicy Westfala (18.00).

Półfinałowe starcie Bogorii z Pogonią to powtórka finału Superligi z ubiegłego sezonu. Złoty medal DMP zdobyła wtedy ekipa z Grodziska, wygrywając zaciętą rywalizację 2:1.

Tym razem oba zespoły spotkają się już w półfinale. W rundzie zasadniczej Bogoria (17 zwycięstw i porażka) zajęła pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek. Z kolei lęborczanie drugi medal krajowych mistrzostw z rzędu zapewnili sobie w ostatniej kolejce wygrywając z EPS Besser Opoką Trzebinia. Sezon zasadniczy zakończyli na czwartej pozycji z dorobkiem dziesięciu zwycięstw i ośmiu porażek.

W przypadku awansu do finału nasza drużyna zagra o czwarty mistrzowski tytuł z rzędu. Jej przeciwnikiem będzie triumfator drugiego półfinału – ASTS Olimpia-Unia Grudziądz lub GKS Gorzovia Romus Gorzów Wielkopolski.

UWAGA – kibice posiadający kartę klubową, którzy przyprowadzą na czwartkowy mecz przynajmniej jedną nową osobę, będą brali udział w losowaniu nagrody!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.