Gwiazda ligi odeszła z Lidera

Region

Tracy Gahan, która wystąpiła nawet w niedawnym Meczu Gwiazd PLKK opuściła drużynę Blach Pruszyński Lidera Pruszków. Powodem były kwestie finansowe.

Władze klubu chciały obniżyć kontrakt Australijce, która bądź co bądź była główną twarzą zespołu. Gahan nie przystała na warunki i odeszła.

– Naszym zdaniem zagraniczna kadra Lidera nie gwarantowała utrzymania w PLKK, dlatego chcieliśmy poszukać wzmocnień. Poinformowaliśmy o tym Tracy i staraliśmy się renegocjować z nią wysokość jej kontraktu. To bardzo dobra zawodniczka, ale jak na nasz budżet droga. Niestety koszykarka nie zgodziła się na zaproponowane przez klub warunki i zdecydowała o swoim odejściu. W tej sytuacji pozyskaliśmy do Pruszkowa Djenebou Sissoko – tłumaczy dla strony klubowej prezes Lidera, Paweł Kędzierski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.