Grali w regionie

Piłka Nożna

Rozgrywki niskich lig niekiedy są bardziej emocjonujące niż największe szlagiery ekstraklasy. I nie ma się co dziwić, ponieważ często te spotkania są... znacznie ciekawsze.

Zaglądamy na murawy „niskich lig” i sprawdzamy jak w ostatnich kolejkach poradziły sobie kluby z naszego regionu

IV liga
Ostatnia kolejka dla klubów KS Raszyn oraz Znicza II Pruszków nie była zbyt pomyślna. KS Raszyn przegrał na wyjeździe z MKS Piaseczno aż 4-1. Drugi zespół pruszkowskiego Znicza również nie ma powodów do zadowolenia. Klub Proch Pionki okazał się zbyt mocny i pokonał pruszkowian 2-0

Liga okręgowa – Warszawa II
Pogoń II Grodzisk, która zajmuje drugą lokatę w ligowej tabeli w weekend pokazała, że to nieprzypadkowe miejsce. Grodziszczanie pewnie pokonali zespół Laura Chylice 3-1. Ze zwycięstwa cieszyć się mogli również piłkarze GLKS Nadarzyn, którzy pokonali rezerwy Błonianki Błonie aż 5-0. Podziałem punktów muszą zadowolić się zawodnicy piastowskiego Piasta. Ich starcie z Perłą Złotokłos zakończyło się remisem 2-2. Jedynie Milan Milanówek i LKS Chlebnia nie przywiozły punktów. W meczu z Gromem Warszawa piłkarze z miasta-ogrodu przegrali 4-1. Natomiast zawodnicy LKS Chlebnia okazali się słabsi od zespołu Okęcie Warszawa i przegrali 2-0.

Klasa A – Warszawa III
W miniony weekend klub Anprel Nowa Wieś pauzował.

Klasa A – Warszawa IV
Za to w rozgrywkach grupy Warszawa IV zespół Naprzód Brwinów nie próżnował i na wyjeździe rozgromił Tur Jaktorów aż 3-0. Tym samym wynikiem zakończyło się spotkanie LKS II Chlebnia z Błękitnymi Korytów. Tu jednak ze zdobytych punktów cieszyła się drużyna z Korytowa.

Klasa B – Warszawa IV
Emocji nie brakowało w rozgrywkach B klasy. Mimo zaciętej walki BUKS Pruszków przegrał wyjazdowe spotkanie z Sokołem Budki Piaseckie 5-3. UKS Łady pokonał aż 5-0 Naprzód II Stare Babice. Zespół FC Komorów uległ FC Płochocina 2-1. Tym samym wynikiem i porażką zakończyło się spotkanie Milanu II Milanówek z KS II Teresin.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.