Grad bramek w niskich ligach

Piłka Nożna

Wyników jakie padały w rozgrywkach niskich lig nie powstydziłyby się nawet zespoły z Ekstraklasy. Choć nie zawsze zdobywcami goli byli snajperzy lokalnych klubów.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki zaskoczyła widzów swoją skutecznością. Choć sobotnie spotkanie z drużyną GKS II Bełchatów było bardzo wyrównane, to ostatnie minuty tej potyczki okazały się decydujące. Zwycięstwo Pogoni zapewnili Jakub Kołaczek i Tomasz Feliksiak, którzy odpowiednio w 89. i 90. minucie celnie skierowali piłkę do bramki rywala. Grodziska Pogoń na własnej murawie zwyciężyła 2:0.

Grad bramek padł w spotkaniu Ożarowianki Ożarów Mazowiecki ze Spartą Jazgarzew. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Również remisem, jednak bezbramkowym oraz podziałem punktów musieli zadowolić się piłkarze UKS Łady i Orła Wierzbica. Nie popisali się natomiast zawodnicy drugiego zespołu Znicza Pruszków, którzy przegrali z drużyną Oskar Przysucha 0:4.

W lidze okręgowej podziałem punktów musiał się zadowolić KS Raszyn, który zremisował 1:1 z Perłą Złotokłos. Triumf świętowały natomiast zespoły LKS Chlebni i Piasta Piastów. Pierwszy zespół pokonał UKS II Ursus 2:0, a drugi zwyciężył jedną bramką z Milanem Milanówek (wynik 1:0). Dla piłkarzy Błonianki Błonie za mocna okazała się Laura Chylice, która wygrała z gospodarzami 2:0. W tej kolejce pauzował GLKS Nadarzyn.

W rozgrywkach klasy A (grupa Warszawa III) KS II Raszyn pokonał w wyjazdowym spotkaniu 4:2 Gwardię Warszawa. Sromotnie przegrał na własnej murawie drugi zespół Piasta Piastów. Sparta II Jazgarzew w niedzielnym spotkaniu pięciokrotnie pokonała golkipera Piastowian. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Sparty. W grupie Warszawa IV spotkania obfitowały w bramki. Naprzód Brwinów pokonał 2:0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki. FC Płochocin uległ aż 1:8 drużynie Relax Radziwiłłów. Tur Jaktorów wygrał 2:1 z Partyzantem Leszno.

W klasie B (grupa Warszawa III) Błonianka II Błonie wygrała 2:0 drużynie Jeziorki Prażmów. Milan II Milanówek wygrał 8:3 z Orionem Cegłów, a LKS II Chlebnia na własnym stadionie pokonała KS II Teresin 6:2. Wrzos Międzyborów dosłownie rozgromił zespół Czerwone Smoki Brwinów. W tym spotkaniu padło aż…20 bramek. Wszystkie zdobyli piłkarze z Międzyborowa. W grupie Warszawa IV Ożarowianka II Ożarów przegrała z Błękitnymi Korytów 2:4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.