Gmina Michałowice zaprasza na Nigtskating!

Michałowice

Dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach mamy świetną wiadomość. Już 22 czerwca w gminie Michałowice odbędzie się pierwsza edycja Nightskatingu.

Nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach na trwałe zapisał się w kalendarzu wydarzeń odbywających się na terenie Pruszkowa. W tym roku również gmina Michałowice postanowiła przygotować nocny, a dokładniej wieczorny przejazd. W Nightskatingu udział mogą wziąć nie tylko amatorzy jazdy na rolkach czy wrotkach, ale również rowerzyści.

Już 22 czerwca o godz. 19.00 rolkarze i rowerzyści opanują ulice w gminie Michałowice. Wcześniej bo już od godziny 17.45 na parkingu przed Urzędem Gminy (al. Powstańców Warszawy 1, Reguły) odbędoą się warsztaty rolkarski.

W wydarzeniu udział może wziąć każdy. Jest jednak kilka warunków. Na rolkach musimy czuć się swobodnie i pewnie, wiec przejazd raczej nie jest kierowany do tych, którzy na rolkach „stawiają” pierwsze kroki. Ważna jest również umiejętność hamowania.

Trasa przejazdu będzie miała aż 17 kilometrów i będzie przebiegać przez Reguły, Pęcice, Komorów, Suchy Las, Wypędy i Michałowice. Dokładna mapa przejazdu jest dostępna tutaj.

Start: 22 czerwca
17:45 – warsztaty rolkarskie
19:00 – start przejazdu
21:30 – zakończenie przejazdu

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.