Dziś Znicz zmierzy się ze Stalową Wolą

Region

W ramach ósmej kolejki drugiej ligi grupy wschodniej MKS ZNICZ PRUSZKÓW podejmować będzie drużynę ZKS STAL STALOWA WOLA. Mecz rozpocznie się o godz. 16:00.

Drużyna Stali, gospodarz meczu, podobnie jak Pruszkowianie w poprzednim sezonie grała w pierwszej lidze. W ostatniej kolejce STAL Stalowa Wola zremisowała na trudnym boisku w Rzeszowie 0-0, natomiast Znicz Pruszków pokonał po trudnym meczu OKS Olsztyn 1-0. Drużyna Stali zajmuje 12 miejsce z siedmioma punktami, natomiast Znicz jest liderem tabeli. Do tej pory zgromadził czternaście oczek. Po kiepskim początku rozgrywek Stalowcy nabrali wiatru w żagle zdobywając w dwóch ostatnich kolejkach 4 punkty. Czy uda im się zdobyć kolejne punkty w meczu ze ZNICZEM? O tym przekonamy się już o godzinie 16.00.

Obydwa zespoły spotkały się w zeszłym sezonie.  Wtedy w Pruszkowie lepszy był ZNICZ, który wygrał 2-1, natomiast w Stalowej Woli górą byli gracze Stali, którzy pokonali Znicz 3-2.

– Zapowiadają się wielkie emocje. Wszyscy liczymy, że Pruszkowianie wrócą do domu z kompletem punktów – mówi Pan Mieczysław, kibic pruszkowskiej drużyny.

Druga drużyna z naszego regionu, rewelacyjny beniaminek z Nadarzyna podejmuje dziś ekipę Jezioraka Iława. GLKS NADARZYN zajmuje czwartą pozycję, natomiast Jeziorak Iława po ósmej kolejce znajduje się na jedenastym miejscu. Mecz zostanie rozegrany dziś o godz. 16.00 na stadionie Znicza w Pruszkowie. GLKS Nadarzyn do czasu dostosowania swojego stadionu do wymogów licencyjnych drugiej ligi będzie rozgrywał mecze na stadionie Znicza.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.