Dzień Dziecka z Bavi

Art. Sponsorowany

Co powiecie na spędzenia Dnia Dziecka w sportowym duchu? Taką propozycje ma przedszkole Bavi organizuje Tenisowy Dzień Dziecka wraz z turniejem o Puchar Starosty Pruszkowskiego.

Moc sportowych emocji czeka wszystkich tych, którzy stawią się na korcie tenisowym Akademii Tenisowej Bavi w Pęcicach (teren Przedszkola Bavi, ul. Pęcicka 10). Turniej tenisowy o Puchar Starosty Pruszkowskiego.

WAŻNE! w związku z bardzo złymi warunkami pogodowymi zdecydowaliśmy się na przełożenie zaplanowanego na sobotę 28.05.2022 r. Turnieju Tenisowego BAVI TENIS CUP O PUCHAR STAROSTY PRUSZKOWSKIEGO i TENISOWEGO DNIA DZIECKA na piątek 3 czerwca 2022 r. w godz. 15.00 – 19.00. Początek turnieju o godz. 16.00

Dziecięce Turnieje Tenisowe w Bavi to już tradycja. Praktycznie co roku w okolicy Dnia Dziecka organizowane są zawody, w których młodzi adepci tenisa mogą spróbować swoich sił. I choć uczestnicy zawodów mają po kilka lat, to widać w nich niesamowitą wolę walki. A same rozgrywki budzą wiele emocji.

Poza emocjonującymi rozgrywkami, na najmłodszych będzie czekać moc atrakcji. Dmuchańce, farma, ognisko… Nie może Was tam zabraknąć!

W tym roku tenisowy Dzień Dziecka odbędzie się 28 maja. Impreza wystartuje o godz. 12.00. Jeśli chcielibyście zobaczyć swoje dzieci w rozgrywkach na kortach to radzimy się spieszyć. Zapisów można dokonać drogą mailową bavi.tenis@gmail.com. Szczegółowe informacje dostępna pod numerem 737 374 241

Projekt współfinansowany ze środków powiatu pruszkowskiego.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.