Dwa dni siatkarskich emocji

Siatkówka

Nadarzyn żyje siatkówką i szykuje się na kolejną rywalizację. W najbliższy weekend (9-10 września) przy ul. Żółwińskiej 41 odbędzie się turniej „Witaj szkoło”.

Po wakacjach uczniowie ruszyli do ciężkiej pracy. Pełni energii mogą stawiać czoła kolejnym wyzwaniom i odkrywać obszary wiedzy. W Nadarzynie rok szkolny rozpocznie się mocnym sportowym akcentem. 9 i 10 września w hali przy ul. Żółwińskiej odbędzie się siatkarska rywalizacja młodziczek i kadetek w turnieju „Witaj szkoło”.

Ponownie do Nadarzyna zawitają żądne gry zawodniczki z całej Polski. – Spodziewamy się 18 zespołów, łącznie do Nadarzyna przyjedzie blisko 200 młodych siatkarek. 9 września odbędą się zmagania młodziczek, czyli dziewcząt urodzonych w roku 2003 i młodszych. Z kolei w niedzielę o nagrody powalczą kadetki. Są to zawodniczki urodzone w roku 2001 i młodsze. A jest o co walczyć! Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Spodziewamy się sporej dawki emocji, rywalizacja odbędzie się na tradycyjnych zasadach i będzie rozgrywana w szóstkach. Turniej organizujemy przy wsparciu samorządu województwa mazowieckiego – prezentuje Damian Krzemiński, organizator zawodów.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły