Cztery medale pruszkowskich judoków

Uncategorized

Zawodnicy UKS Ulisses Team Pruszków są w dobrym nastrojach po XI Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. W zmaganiach zdobyli łącznie cztery medale.

To sukces zawodników z Pruszkowa, którym przyszło rywalizować z zawodnikami nie tylko z Mazowsza, ale i z innych województw. Pierwszoplanową postacią zmagań okazał się Hubert Pruszkowski. Z Sochaczewa wrócił z dwoma medalami. Na podium znalaźli się również inni. – Kacper Pruszkowski zdobył brązowy medal, Stanisław Ostaszewski srebrny medal a Hubert Pruszkowski z rocznika 2005 wykorzystał możliwość udziału w dwóch kategoriach – dziecka 2005/2006 i młodzika 2003/2004 i wygrał zawody w obu kategoriach, gdzie stoczył w sumie 9 walk –  przedstawia Przemysław Pruszkowski z UKS Ulisses Team Pruszków.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.