Cztery krążki dla karateków z Grodziska

Grodzisk Maz.

Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI z Grodziska Mazowieckiego ma się czym chwalić. W weekend 10-12 września zawodnicy klubu wywalczyli aż cztery medale w Mistrzostwach Polski dzieci w karate!

Zawody w karate tradycyjnym dzieci odbyły się w Zielonej Górze. Złoty krążek wywalczył na nich Nikodem Kalman. Zajął on pierwsze miejsce w konkurencji kata. To prezentacja sekwencji technik ataku i obrony. Jest to połączone z określonymi ruchami, pozycjami i sposobem oddychania.

Nikodem wywalczył także złoto w konkurencji kumite. Tutaj już musiał pokonać przeciwnika w bezpośredniej walce. Jak widać z doskonałym wynikiem – po mistrzowsku!

Dwa miejsca na podium wywalczyła Nina Wawszczyk. Wywalczyła medale w analogicznych konkurencjach. W kata wywalczyła brąz, a w kumite – srebro.

Młodym adeptom sztuk walki gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.