Bogoria w wielkim finale LOTTO Superligi!

Tenis Stołowy

Grodziski zespół tenisistów stołowych w drugim spotkaniu półfinałowy fazy play-off pokonał 3:0 AZS AWFIS Baltę Gdańsk. Pierwszy mecz w Gdańsku wygrała drużyna AZS-u 3:2, dzięki czemu Bogoria w dwumeczu zwyciężyła 5:3 i awansowała do meczu o tytuł Mistrza Polski.

Każdy z zawodników trenera Tomasza Redzimskiego rozegrał w piątkowe popołudnie świetne zawody. Mecz świetnie rozpoczął Panagiotis Gionis, który pokonał 3:0 leworęcznego Szymona Malickiego. W drugiej partii Pavel Sirucek po najbardziej wyrównanej grze zwyciężył 3:1 w setach Mistrza Polski w singlu Patryka Chojnowskiego. Kropkę nad i postawił 14-letni Miłosz Redzimski, który 3:0 w setach okazał się lepszy od Tomasza Tomaszuka.

Dzięki wygranej w dwumeczu Bogoria awansowała do kolejnego finału LOTTO Superligi. W nim zmierzy się z Dekorglassem Działdowo lub Sokołów S.A. Jarosław. Pierwszy mecz między tymi drużynami ekipa z Jarosławia wygrała 3:1. Rewanż w niedzielę w Działdowie. W finale Bogoria powalczy o ósmy tytuł Drużynowych Mistrzów Polski. Termin spotkania nie jest jeszcze znany

Inf. pras./fot. M.Masalski

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły