Bogoria w nowym kształcie

Tenis Stołowy

Mistrz Polski w tenisie stołowym rozpocznie kolejny sezon w nowym składzie. Bogoria Grodzisk Mazowiecki pozyskała m.in. Pavla Sirucka.

W czerwcu Bogoria świętowała szósty tytuł mistrza Polski. W Kobyłce podopieczni Tomasza Redzimskiego pokonali Unię-AZS AWFiS Gdańsk 3:0. Grodziszczan do tytuły poprowadzili Gao Ning, Panagiotis Gionis i Daniel Górak. Dwaj pierwsi pożegnali się z Bogorią. W składzie mistrza Polski nie ma również Chana Kazuhiro.

Bogoria nie próżnowała na rynku transferowym. Zespół mistrza Polski wzmocnił Chuanxi Han. To 22-letni Chińczyk, który w ubiegłym sezonie robił furorę w Szwecji w barwach Halmstad BTK. Han jest leworęcznym zawodnikiem, zdążył zasmakować rywalizacji w chińskiej Superlidze. 

Z Odry Głoski Miękini do Bogorii przeniósł się Miłosz Bańkosz. Tenisista ma na swoim koncie medale mistrzostw Europy kadetów.

Dobrze znany miłośnikom tenisa stołowego jest Pavel Sirucek. W zeszłym sezonie reprezentant Czech grał w Energi-Manekin Toruń. Zanotował 10 zwycięstw i 18 porażek

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.