Bogoria sprawdzi beniaminka

Tenis Stołowy

Kolejnym rywalem Bogorii Grodzisk Mazowiecki będzie Dekorglass Działdowo – beniaminek Superligi. Mecz już 10 lutego w hali przy ul. Westfala 3.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn ekipa z Działdowa postawiła trudne warunki grodziszczanom. W drużynie beniaminka świetne zawody rozegrał Czech Jiri Vrablik, który wygrał oba swoje pojedynki (z Robertem Florasem i Danielem Górakiem). Jednak Bogoria pokazała, że ma wyrównaną oraz mocną kadrę i ostatecznie zwyciężyła to spotkanie 3:2.

Ponownie obie ekipy spotkają się w najbliższy poniedziałek. Zdecydowanym faworytem rywalizacji będzie oczywiście Bogoria, ale jak pokazało pierwsze spotkanie, rywali nie wolno lekceważyć. Beniaminek jest rewelacją sezonu i zajmuje piąte miejsce w tabeli Superligi.

Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki grodziszczan nie tylko z Vrablikiem, ale też z Xu Wenliangiem, który przez cztery lata występował w Bogorii, obecnie mieszka w Grodzisku i trenuje z naszą drużyną.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.